?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

...не желая оскандалиться я взял автомат и стал расстреливать...
...а другого я немного поколол иголкой....
...работая у немцев я насмотрелся на жуткие дела. Я прошу вас об одном - сохранить мне жизнь...


Если историю нельзя писать пером, ее следует писать штыком

Рейтинг блогов
Рейтинг блогов
Рейтинг блогов
Buy for 100 tokens
Buy promo for minimal price.

Comments

( 17 комментариев — Оставить комментарий )
nikerbriker
29 янв, 2017 07:46 (UTC)
Ай-ай-ай, как зверствовали кляти бiльшевики! Нет чтобы понять и простить.
deratisator
29 янв, 2017 08:22 (UTC)
Ага. Ещё приветить и поощрить.

ЛЬВІВ: У 2001 році проголошений Церквою Блаженним-Святим отець Зиновій Ковалик був жахливо замучений червоними поганами-антихристами в далекому 1941. Його довго і страшно катували, а потім розіп'яли на стіні тюремного коридору. В розпорений живіт кати засунули мертву недоношену дитину.; "У багатьох трупів були "майстерно" відрізані голови."

САМБІР: "По кімнатах і коридорах лежали постріляні старики, жінки і діти."; "Кожний із цих трупів мав зв'язані за спину колючим дротом руки, в устах повно дрібно посіченого скла або ганчірки, поламані руки, ноги і ребра, повідрізувані вуха, виколені очі, а в жінок, крім того, вирізані груди й здерта шкіра. Большевики здирали шкіру із волоссям і чоловікам."; "... Були теж помордовані діти, понад 50 осіб..."; "МИ ВБИЛИ ТРЬОХ ЕНКАВЕДИСТІВ... Ми, напираючи лавою з тюрми на стріляючих зі на дняхстрілів енкаведистів... премо вперед. Енкаведисти під нашим напором відступають, хоч озброєні на дняхстрілами, наганами і гранатами. У висліді енкаведисти почали втікати, показалося, що вони в дійсности боягузи. По дорозі вбили ми цеглами і дрючками з водопроводних рур ще на коридорах тюрми трьох озброєних наших катів. Шкода, що тільки трьох..."

СТРИЙ: "На подвір'ї лежало дві coтні трупів порозстрілюваних людей з повідрізуваними вухами, носами, пальцями, повиколюваними очима. Біля стіни стояли чотири величезних котли із звареними людськими тілами. В кожному з них було по 3-4 трупи."; "На гаку висів труп в'язня головою в низ над загаслим багаттям із зовсім спеченою головою, а на долівці лежало цілковито спечене тіло дитини."

ЗОЛОЧІВ: "... нелюди-большевики саджали на палі, вбивали цвяхи в голову, під нігті, виривали кусками тіло, обривали носи, вуха (живцем дерли пояси з шкіри.)"

БІБРКА: "У Бібрці енкаведисти замучили адвоката д-ра Кульчицького: відрізали вуха і ніс, потім кинули в окріп..."

ЛУЦЬК: "... з 22 по 25 червня москалі почали маcoво вбивати ув'язнених у Луцькій тюрмі. Основна маса була розстріляна в ніч на 25 червня. Із 5950 тисяч врятувалось тільки 45, котрих москалі невстигли розстріляти, бо на подвір'я тюрми несподівано увірвалися німецькі вояки."

ТЕРНОПІЛЬ: "Коли я увійшов у тюрму... Трупи помордованих були жахливо змасакровані, мали повідрубувані чи викручені руки й ноги, повипалювані очі. Московські катюги вживали до свого кривавого ремесла coкир, щоб завдати своїм жертвам як найбільших мук. У жінок, які я бачив по камерах, були повідрізувані груди і повикручувані руки й ноги та порозбивані голови."; "В одній камері я побачив трупи двох молодих дівчаток, пов'язаних із coбою колючим дротом. В одної був розпорений живіт і в нього вложено кота, в другої була здерта з рук шкіра по лікті, на рани насипано ячмінних остюків і знову засунено шкіру. В камері на першому поверсі я побачив на стіні, прибитий цвяхами, труп 30-літнього мужчини."; "Були трупи мужчин із відрізаними головами."

КРЕМЯНЕЦЬ: "Згідно з оповіданнями очевидців найстрашнішу смерть мав православний владика Cимон. Звироднілі енкаведисти обсмалили єпископові бороду, відрізали п'яти, ніс та язик й викололи очі."

deratisator
29 янв, 2017 08:22 (UTC)
ЧОРТКІВ: "Мужчина і жінка - обоє мертві - були притулені спиною до стіни і підперті кілками, щоб не впали. У нього дітородний орган перетягнутий колючим дротом, а їй теж встромили в статевий орган жмут колючого дроту"; "Тулуби і навіть голови в замордованих мужчин і жінок були обмотані дротом. У декого з чоловіків колючий дріт був пропущений між ноги. Він з'єднував перев'язаний одним кінцем статевий член із кістями рук, скрученими іншим кінцем за спиною. Задні проходи у тих мужчин були затичені шишками, а статеві органи жінок - пляшками."; "Я помітила, що на голові, у тих місцях, де хрящі, плоть повідпадала. Чому? Посередині камери знаходився металевий бак, від якого відходили труби, завтошки, як рука. Тими трубами надходила пара і виїдала плоть..."; "Ми піднялися на другий поверх, до стіни були прибиті жінки. Висіли жінки розп'яті. Зовсім голі. Груди були вирізані, очі виколоті."; "Ай, Надя Юрчинська! Провідник ОУН. Московські звірі жорстоко поглумилися над нею - з її грудей стримів простромлений наскрізь колючий дріт."

БЕРЕЖАНИ: "...Тіла знищених безневинних людей мали сліди жахливих тортур. У них були вирізані язики, вуха, носи, виколоті очі, поясами знята шкіра, відрубані кінцівки. Багато частин тіла були пробиті цвяхами, мали сліди опіків. Оcoбливо витонченим по жорстокості тортурам піддавали дівчат...", "...Серед ув'язнених були і зовсім юні - учні 7-го класу школи, і старезні пенсіонери..."

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (в минулому Станіславів): "... В одній із камер було дуже багато крові. Там ще було декілька трупів, що були приперті до стінки. Там же стояла б**шана посудина, подібна на відро. Коли я заглянув туди, то побачив очі і відрізані вуха... В одної жертви я бачив, що в ніс було забито два цвяхи, в іншої був знятий скальп. В одної жінки були відрізані груди, а в іншої був розпоротий живіт і плід дитини лежав їй на грудях. Люди покликали нас з братом до одного з трупів і сказали, що то наш батько. В цьому трупі не було очей і був відрізаний ніс. Деякі трупи були чорні. Люди говорили, що ті жертви вбивали струмом..."; "... Біля однієї жінки я бачила мертву дитину, яка напевно народилася в тюрмі. Трупи були всі голі і чомусь коричневі, напевно їх вбивали струмом, в крайньому разі так тоді говорили дорослі. Це була жахлива картина. В багатьох були повикручувані ноги і руки, що було зв'язано не з передсмертною агонією, а із слідами катувань, тому що ноги і руки не держалися практично тіла. В багатьох трупів не було очей, були повиривані язики..."; "...було багато трупів із відрізаними головами..."; ...Судово-медична експертиза свідчить, що жертви НКВД з Дем'янового Лазу зазнавали від своїх катів нечуваних тортур. Більшість із них загинула від вогнепальних ран у голову. Стріляли, як правило, в потилицю. І не один раз...

poltora_bobra
29 янв, 2017 08:44 (UTC)
Ну, бандеровские газетенки вы изучили очень неплохо. Пять
nikerbriker
29 янв, 2017 10:12 (UTC)
Переведите со свинячьего, пожалуйста. Я не понимаю.
deratisator
29 янв, 2017 10:43 (UTC)
Кит мин кутак.
Так понятно?
nikerbriker
29 янв, 2017 11:15 (UTC)
Похоже, у вас слабоумие. Я не понимаю ваших комментариев.
deratisator
29 янв, 2017 12:57 (UTC)
Ага. Непонятно...
А если так - отишли ​​сте на курац!
nikerbriker
29 янв, 2017 18:04 (UTC)
У вас уже почти получается писать на человеческом языке. Продолжайте упражнения.
deratisator
29 янв, 2017 19:01 (UTC)
"Ты ещё не угомонился?.." (с)
Вах дик пар чала гайя!
nikerbriker
29 янв, 2017 20:07 (UTC)
Хорошо, очень хорошо. 50% - это большой прогресс.
pluchevy_tiger
29 янв, 2017 10:14 (UTC)
А я вот читал очевидца того, как тебя трое негров в очко имели. Фоток и видоса нет, ну так и ты не пишешь, чего это ко всем твоим этим влажным фантазиям нет ни одного фото. И это при том, что с фототехникой у немцев проблем не было, они даже своих побратимов то срущими, то ссущими нафоткали на тонны архивов.
Кстати, дебил, подумай гипофизом (мозга-то у тебя нет, но раз клацать по клавишам умеешь, то гипофиз есть точно) - до "художеств" ли было в Терноопле, если немцы наступают и надо побыстрее смываться? Да и про котов в животах ты зря вставил. Палево это чистое ибо мулька упашная - почитай поляков.
deratisator
29 янв, 2017 10:48 (UTC)
==А я вот читал ...==
Оксюморон )))
Михаил Люшин
30 янв, 2017 10:45 (UTC)
Только в отношении тебя
Михаил Люшин
29 янв, 2017 09:17 (UTC)
>В одній із камер було дуже багато крові. Там ще було декілька трупів, що були приперті до стінки.

Вот на таких идиотских подробностях такие дурни, как ты, то есть - украинские националисты, и палятся! Ибо это уже получаются рассказы Мюнхгаузена про волосы или вишнёвую косточку
bey
29 янв, 2017 09:46 (UTC)
много лет назад по ЖЖ ходил перепост из воспоминаний какого-то немца, который в 45-м наблюдал в вагоне истерику военного, кричавшего: "вы не знаете что мы делали в России! когда русские придут они отомстят!"

Нет ли у кого-нибудь ссылки на этот перепост?
zhivoy1980
30 янв, 2017 06:39 (UTC)
Это из книги "За что сражались советские люди" А.Дюкова. В сети есть, можешь легко найти.
( 17 комментариев — Оставить комментарий )

Profile

poltora_bobra
poltora_bobra

Latest Month

Январь 2019
Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Метки

Разработано LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner